Bref speciální čistič na trouby a grily, 500 ml

 
 
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 119 Kč
Ušetříte 14 Kč (–12 %)
105 Kč
Kód produktu 4085
Kategorie domácnost
Položka byla vyprodána...
 

SIDOL bref špičkový čistič grilu a trouby 500ml

Extrémně výkonný a účinný čistič na trouby vytváří čistotu v celém interiéru trouby s 10minutovou silou. Díky své silné přilnavé pěně automaticky a rychle čistí všechny povrchy v troubě, stejně jako pekáče, grily a svislé povrchy s vypálenými mastnými nečistotami. SIDOL Oven & Grill Cleaner také odstraňuje i tvrdohlavé spáleniny a spáleniny v hrncích a pánvích bez námahy dovezeno z Německa   

Sprej používejte ze vzdálenosti minimálně 15cm. Vyhýbejte se přímému vdechování. používat v dobře větraném prostoru. Používat pouze v souladu se způsobem užívání. Nestříkejte do očí. nestříkat na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. V případě pokračujícího dráždění pokožky přestěňte ihned používat. Udržujte mimo dosah dětí. Nepropichujte a nespalujte, ani po použití. Nádoba je pod tlakem může vybouchnout při zahřátí. Chránit před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.Chraňte  před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Likvidovat pouze vyčerpaný.

Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Udržujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v původním obalu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. při s nebo oděvem: Okamžitě odložte veškeré kontaminované oblečení. při kontaktu s kůží: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Vyhazujte jen do speciálních kontajnerů určených pro nebezpečný, či toxický odpad POZOR: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte obal nebo štítek výrobku po ruce. Udržujte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: vypláchnout ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI kontaktu s kůží: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc / zajistěte lékařské ošetření. Složení viz etiketa na obale.

Hmotnost 0.69 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.