Chybí Vám v nabídce nějaký konkrétní produkt? A nebo je Váš oblíbený produkt dlouho vyprodán? Neváhejte nás kontaktovat na email

G&G OXI POWER multi color odstraňovač skvrn 750g

Kód: 5996
Akce Novinka
Značka: G&G
121 Kč –13 %
G&G OXI POWER multi color odstraňovač skvrn 750g
121 Kč –13 % 105 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

G&G OXI POWER multi color odstraňovač skvrn je ideální pomocník při odstraňování zaschlých a odolných skvrn z barevnéhoprádla. Obsažená aktivní formule zajišťuje efektivní odstranění odolných skvrn z barevných textilií. Účinný i při nízkých teplotách. Vhodný pro praní i namáčení.

 

POZNÁMKY: Není vhodné na vlnu, hedvábí, povlečené textilie nebo kůži. Postupujte podle pokynů pro péči o textilní výrobce. Na nenápadném místě si předem ověřte kompatibilitu materiálu. Nepoužívejte na utěsněné nebo ošetřené povrchy, jako je dřevo, kov atd. Nepropouštějte textil s kovovými částmi (např. Zipy nebo nýty). Nevystavujte namočené nebo předem upravené textilie přímému slunečnímu záření nebo zdrojům tepla, dokud nebyly důkladně omyty nebo opláchnuty. Nenechávejte žádné rozpuštěné zbytky produktu. Produkt skladujte v chladu, suchu a pevně uzavřený. Měřicí lžíci vložte zpět do balení čisté a suché. Složení: více než 30% bělidla na bázi kyslíku, pod 5% aniontových povrchově aktivních látek, neiontových povrchově aktivních látek. Další složky: enzymy. Obsahuje: Enzymy, optická zjasňovače, VAROVÁNÍ NEBEZPEČÍ Způsobuje vážné poškození očí. Obsahuje: uhličitan disodný, sloučenina s peroxidem vodíku (2: 3), kyselina benzensulfonová, C10-13-alkylderiváty, sodné soli, Laureth-9 a Laureth-3. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Udržujte mimo dosah dětí. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Vyrobeno v Německu. Výrobce: viz obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn a bělidla
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz