Lenor All in 1 Pods Color 15 PD kapsle na praní

Kód: 3716
Tip
Značka: Lenor
167 Kč –12 %
lenor color 15
167 Kč –12 % 147 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

kaplse na praní na barevné prádlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenor All in 1 Pods Color Waschmittel  prací kapsle určené na barevné textilie. Obsažené technologie vyhledají skvrny a dokonale a šetrně je odstraní. Obsahuje změkčující přísady a dodává Vašemu prádlu svěžest, hebkost a dokonalou čistou. Poskytuje dokonale čisté prádlo bez předpírky a namáčení.

Vyrobeno pro západní trh.

Dávkování: 1 kapsle do 5 kg pro lehce a normálně zašpiněné prádlo a měkkou a středně tvrdou vodu. 2 kapsle pro silně zašpiněné prádlo, tvrdou vodu nebo množství prádla o hmotnosti nad 5 kg.

Použití: Vložte 1 nebo 2 kapsle (viz. dávkování) do prázdného bubnu a navršte ušpiněné prádlo. Zvolte teplotu praní od 20˚C do 95˚C.  

Upozornění: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Nevhodné pro ruční praní. Nepropichujte, neroztrhávejte ani nekonzumujte. Uchovávejte v chladu a suchu. Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Zamezte styku s kůží a očima. Použijte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nedotýkejte se kapslí mokrýma rukama. Balení po každém použití uzavřete.

Obal zlikvidujte v souladu s příslušnými místními předpisy pro sběr / likvidaci.

SLOŽENÍ: >30% aniontových povrchově aktivních látek; 5-15% mýdla: <5% neiontových povrchově aktivních látek, fosfonáty; enzymy, optické zjasňovače, vonné látky, Benzylsalicylát, butylfenylmethylpropion, citronellol, kumarin, limonen, linalool.

Obsahuje tetrahydrolinlool, 4-tercbutylcyklohexyl acetát, limonen, linalool, tetramethylacetyloktahydronaftaleny, delto-damascone, hexyl salicylát. Může vyvolat alergickou reakci.

Obsahuje MEA-C10-13 alkylbenzensulfonáty: MEA Laureth Sulphate; C12-14 Pareth-7.

VÝROBCE: Procter & Gamble 

DOVOZ: Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
Hmotnost: 0.38 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz