Chybí Vám v nabídce nějaký konkrétní produkt? A nebo je Váš oblíbený produkt dlouho vyprodán? Neváhejte nás kontaktovat na email

PRIL prostředek na nádobí perličky Granátové Jablko a Pomeranč 450 ml

Kód: 5030
49 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pril Balzám prostředek na ruční mytí nádobí účinný proti mastnotě, jemný k Vašim rukám s perličkami a vůní Granátové Jablko a Pomeranč

Pril prostředek na ruční mytí nádobí s minerálními perlami, pro účinné odstranění mastnoty. Pro lesklé, čisté nádobí a speciální zážitek z vůně.

Perly jsou z 99,9% přírodní, zatímco tělo láhve je vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu.

 

Dávkování: Běžné dávkování 5 ml (cca 1 1/2 čajové lžičky) na 5 litrů vody. Po každém použití uzavřete uzávěr láhve, aby se otvor nelepil.

 

Složení: 5 - 15%: aniontové povrchově aktivní látky, <5%: amfoterní povrchově aktivní látky, Polycarboxylate, konzervační látky (benzizotiazolinón, Methylisothiazolinone), vonné látky (limonen).

 

Upozornění: Obsahuje METYLISTOTHIAZOLINONE. UPOZORNĚNÍ: Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Držte mimo dosah dětí. Nošení ochranných rukavic. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Pokud je nutná lékařská pomoc, připravte si obal nebo štítek.

Zlikvidujte obsah / obal v souladu s národními předpisy.

Láhev (PET) je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu, láhev a uzávěr jsou recyklovatelné.

Doplňkové parametry

Kategorie: MYTÍ NÁDOBÍ
Hmotnost: 0.48 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz