Chybí Vám v nabídce nějaký konkrétní produkt? A nebo je Váš oblíbený produkt dlouho vyprodán? Neváhejte nás kontaktovat na email

TOP Cleaner - WC Schaum Reiniger Lemon

Kód: 6116
89 Kč –6 %
Wc Schaum Lemon
89 Kč –6 % 84 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

WC hygienický pěnový čistič, s vůní citrónu

Detailní informace

Detailní popis produktu

WC pěnový čistič TOP Cleaner - WC Power Schaum Lemon, s vůní citrónů.

WC pěnový čistič – silný a účinný pro hygienicky čistou WC mísu a to až po její okraj, jednoduché použití, skvělý lesk, snadno odstraní usazeniny a dodá svěží vůni.

Použití: nádobkou před použitím nejprve důkladně protřepejte, v poloze dnem vzhůru a stisknutím ventilku nastříkejte dokola pod okraj mísy, poté z asi 10 cm na samotnou mísu, ponechejte WC pěnový čistič působit 5-10 minut, v případě potřeby použijte i WC kartáč, poté spláchněte.

Upozornění: extrémně hořlavý aerosol! Nádoba je pod tlakem: po zahřání může explodovat. Chraňte před žárem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a zdrojem vznícení. Nekuřte. Nestříkejte na otevřený plamen, či jiného zdroje vznětlivých látek. Neprorážejte nebo nespalujte ani prázdný obal po použití. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Do tříděného odpadu odhazujte pouze zcela prázdnou nádobku. Vyvarujte se kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je okamžitě opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Skladujte odděleně od potravina především z dosahu dětí!

Složení: 5-15% Alifatické uhlovodíky, <5% Anionische Tenside; Nichtionische Tenside, Phosphate, Voné látky (Amyl Cinnamal; Limonene).

Doplňkové parametry

Kategorie: WC čističe a vůně
Hmotnost: 0.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz