Calgon tablety 45 ks

Kód: 6843
Novinka
Značka: Calgon
415 Kč –8 %
609154661034d6b13ece93e4924a250a mm1000x1000
415 Kč –8 % 378 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovované tablety CALGON 3 v 1 představují důslednou ochranu před vodním kamenem. Snadno se rozpouštějí a díky svému neutralizačnímu účinku chrání všechny důležité části vaší pračky. Efektivně odstraňují vodní kámen, nečistoty a zbytky pracího prostředku hromadící se za bubnem, ve filtru i v hadicích. Ty mohou nepříznivě ovlivnit výkon pračky a snížit účinnost praní. Calgon navíc chrání proti opětovnému vzniku usazenin a vodního kamene. Neutralizuje je a pomáhá k jejich odplavení. Používejte tablety Calgon při každém praní a přidejte je k pracímu prostředku do přihrádky pro hlavní praní. Dbejte o vaši pračku a ona vám to vrátí vždy skvělými výsledky a dlouhodobou životností.

POUŽITÍ:Umístěte tabletu do příhádky na prací prostředek. Používejte při každém praní. Prací prostředek dávkujte podle doporučeného dávkování pro praní v měkké vodě. Vhodné pro všechny textilie.

SLOŽENÍ:15-30% Polycarboxylate, <5% Duftstoffe.UPOZORNĚNÍ:VAROVÁNÍ. Uchovávejte mimo dosah dětí. Reakce: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při styku s kůží omyjte důkladně vodou a mýdlem. Při vdechnutí prachu odveďte postiženého na čerstvý vzduch.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Zcela prázdný a čistý obal je možné recyklovat. Chraňte životní prostředí recyklací. Má to smysl.

DOVEZENO Z NĚMECKA

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe praček
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz