Kukident čistič zubních protéz profesionální proti zubnímu kameni, 30 ks

Kód: 6888
89 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící tablety Kukident proti zubnímu kameni odstraňují zubní kámen, plak a zabarvení. Čisticí tablety na zubní protézy také eliminují 99,9 procent všech bakterií a zanechají ve vašich ústech pocit čistoty.

1. Třetiny krátce opláchněte a vložte do sklenice nebo čisticí dózy Kukident spolu s tabletou Kukident Intensive. 2. Přidejte teplou vodu tak, aby byly vaše třetiny zcela zakryté a nechte čisticí roztok působit 10-15 minut. POZOR: NEPOUŽÍVEJTE VAŘÍCÍ VODU. PŘÍLIŠ HORKÁ VODA MŮŽE POŠKODIT VAŠE TŘETÍ OSOBY! 3. Před vložením třetí stranu důkladně vykartáčujte a opláchněte pod čistou vodou. Vyprázdněte a vypláchněte nádobu na čištění.

Udržujte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah starších osob, které potřebují péči. Používejte pouze k čištění zubních protéz.Neužívejte tablety. Zdraví škodlivý při požití. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Vyhnout se očnímu kontaktu. Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Způsobuje podráždění kůže. Po použití si důkladně umyjte ruce. Skladujte v chladu a suchu.

DOVEZENO Z NĚMECKA

Doplňkové parametry

Kategorie: péče o zuby
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz