The Pink stuff Wash-Up zázračný prostředek na nádobí ve speji 500ml

Kód: 7131
95 Kč
Skladem (>4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stardrops je univerzální čistící přípravek s účinnou silou proti nejrůzějším nečistotám na nádobí. Přípravek je vhodný na mytí všeho nádobí. Jednoduše aplikujte rozprašovačem na požadované kuchyňské nádobí, použijte houbičku a opláchněte. Přípravek je možné použít také na mytí kuchyňských prostor a pracovních ploch.

POUŽITÍ: nastříkat, promnout nebo setřít houbičkou a opláchnout.
Složení
Stardrops Pink Stuff zázračný přípravek na univerzální mytí nádobí.
Použití: přípravek je vhodný pro rychlé a pohodlné mytí nádobí, stačí nádobí namočit a použít několik střiků přípravku následně, je-li nutné omýt houbičkou a opláchnout.
Přípravek je možné použít také pro univerzální mytí kuchyňské linky, dřezu a dalších pracovních ploch.
Nebezpečí Obsahuje: Sulfonic acids, C14-17-sec-alkane, sodium salts Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Obsahuje 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci. 5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine UFI: 7YN1-303Q-5005-112E

Doplňkové parametry

Kategorie: MYTÍ NÁDOBÍ
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz