The Pink Stuff zázračný prací gel BIO Laundry Detergent 960ml 30PD

Kód: 7940
169 Kč
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka z řady The Pink Stuff - zázračný prací BIO gel ve velmi koncentrované podobě pro dokonalé vyprání Vašeho prádla. Jedná se o univerzální prací gel vhodný na většinu prádla ve Vašem šatníku (není vhodný na jemné prádlo v podobě vlny a hedvábí). Prací gel od značky The Pink Stuff odstraňuje většinu nečistot již při prvním vyprání.

Jeho vůně je svěží ovocná, barva gelu je růžová, jak je u značky The Pink Stuff zvykem. Prací gel zaručuje nádhernou intenzivní ovocnou vůni po dobu 7 dní. Není tak nutné používat aviváž. Vůně je příjemná i po usušení prádla v sušičkách.

Prací gel BIO Laundry je vhodný i pro ruční praní nebo pro praní na krátký ekologický prací cyklus. Velice dobře účinkuje i ve studené vodě.

Složení
Návod k použití: Vždy dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítku oděvu a podle toho třídte. Dávkujte podle nečistot a tvrdosti vody. Varování Obsahuje: Benzenesulfonic acid, mono-C10-13-alkyl derivs., compds. with ethanolamine, lauryl diethylenglykol sulfát sodný, Alcohols, C12-14, ethoxylated Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 15-<30 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, optické zjasňovače, parfémy, Fenoxyethanol, benzisothiazolinon, laurylamin dipropylendiamin, Hexyl cinnamal, Limonene UFI: A9K1-D0QD-N00T-HF0E

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 1 kg

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
LM Avatar autora | 8.2.2024
Opravdu zázračný gel, nádherně voní,perfektně pere,prádlo je po něm krásně měkké....a musím připojit svoji zkušenost...použila jsem jej do tepovace na čištění koberců a koberec je jako nový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz